Iwo Kijowski

Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku budownictwa.
W wolnych chwilach jestem grafikiem i tresuję swojego psa, póki co ze średnim skutkiem =)
Moje zainteresowania to inżynieria bezwykopowa, sport i design.

Diana Karpowicz

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Ilustruje książki, projektuje identyfikacje i oprawy graficzne. Współpracowała między innymi z wydawnictwami Egmont, Nasza Księgarnia, Ezop, Otwarte, ZuzuToys, WSiP, festiwalem LiterObrazki w Bydgoszczy lub festiwalem OFCA w Oleśnicy. Autorka ilustracji m.in do książki “O czym szumią drzewa” Petera Wohlleben’a, “Wczoraj, dzisiaj, jutro” Grzegorza Kasdepke oraz “Mamy” Przemysława Wechterowicza.
Pracuje wraz z włochata asystentką Draką, która to dba o regularne przerwy. W ich trakcie razem spacerują na działkę, gdzie doglądają warzywnika.

Magdalena Kościańska

ilustratorka, graficzka, edukatorka, autorka tekstów i inicjatyw edukacyjno-kulturalnych. Założycielka i autorka Wyobraźniej (wyobrazniej.pl), strony poświęconej kreatywnej edukacji. Współpracowała z wieloma firmami polskimi i zagranicznymi oraz instytucjami kultury.
Na co dzień chętnie angażuje się w akcje, które uważa za ważne i słuszne – związane ze wspieraniem zwierząt, ochroną praw człowieka i przyrody, promocją kultury. W działaniach wspiera ją dzielny asystent, kot Ryszard. A więcej jej prac możecie zobaczyć na magicsuitcase.pl

Natalia Jura

Jestem ilustratorką w zasadzie od zawsze, a od jakiegoś czasu jest to nawet moja praca. Ukończyłam grafikę w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, a mój rysunkowy dyplom „CZARNY PUNKT” został umieszczony m.in. w rankingu najlepszych dyplomów artystycznych 2017 r., z czego nadal się cieszę.

W swoich pracach skupiam się na osobistych obserwacjach przeplatanych codziennymi doświadczeniami, wspomnieniami i marzeniami. Lubię ujmować je w senne, zatłoczone, komiksowo-surrealistyczne formy i łączyć współczesne realia ze światami baśni, mitów i legend.

Rafał Filipek

Studiuję Wzornictwo w Pracowni Projektowania Środków Transportu na ASP we Wrocławiu. Ukończyłem Liceum Plastyczne w Nowym Sączu. Lubię sport i samochody. Moje motto : “Kiedyś były ciężkie czasy ale teraz też lekko nie jest”

Aleksandra Łańcuchowska

Jestem Aleksandra, pochodzę z Wrocławia i studiuję na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku wzornictwo.

Uwielbiam rysować <3 Lubię też jeść , grać w gry, pić kawę i poznawać ludzi.

Dagmara Jagodzińska-Antas

Jestem absolwentką szczecińskiego WSSU i wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Na co dzień zajmuję się ilustracją i projektowaniem graficznym. W swoich pracach skupiam się na tematach takich jak natura, zwierzęta i kobiecość, łapiąc je wszystkie i komponując w cudowne historie. Od 2018 roku jestem totalnie szczęśliwą właścicielką adoptowanego psiaka Spadło i od tej pory zachęcam wszystkich do adopcji. Współpracowałam z wyd. Znak Emotikon przy książce Ada, to wypada!

Agnieszka Dymek

Ukończyłam Grafikę Projektową na lubelskim UMCS, obecnie jestem ilustratorką i projaktantem graficznym. Współpracowałam między innymi z Wydawnictwem Zielona Sowa przy serii książek “Pies na medal”.

Na co dzień w pracy towarzyszą mi wierny parson russell terrier Czacza i rudosterka Matcha. Szczególne miejsce w mojej twórczości mają zwierzęta i natura.