Iwo Kijowski

Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku budownictwa.
W wolnych chwilach jestem grafikiem i tresuję swojego psa, póki co ze średnim skutkiem =)
Moje zainteresowania to inżynieria bezwykopowa, sport i design.

Diana Karpowicz

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Ilustruje książki, projektuje identyfikacje i oprawy graficzne. Współpracowała między innymi z wydawnictwami Egmont, Nasza Księgarnia, Ezop, Otwarte, ZuzuToys, WSiP, festiwalem LiterObrazki w Bydgoszczy lub festiwalem OFCA w Oleśnicy. Autorka ilustracji m.in do książki “O czym szumią drzewa” Petera Wohlleben’a, “Wczoraj, dzisiaj, jutro” Grzegorza Kasdepke oraz “Mamy” Przemysława Wechterowicza.
Pracuje wraz z włochata asystentką Draką, która to dba o regularne przerwy. W ich trakcie razem spacerują na działkę, gdzie doglądają warzywnika.

Magdalena Kościańska

ilustratorka, graficzka, edukatorka, autorka tekstów i inicjatyw edukacyjno-kulturalnych. Założycielka i autorka Wyobraźniej (wyobrazniej.pl), strony poświęconej kreatywnej edukacji. Współpracowała z wieloma firmami polskimi i zagranicznymi oraz instytucjami kultury.
Na co dzień chętnie angażuje się w akcje, które uważa za ważne i słuszne – związane ze wspieraniem zwierząt, ochroną praw człowieka i przyrody, promocją kultury. W działaniach wspiera ją dzielny asystent, kot Ryszard. A więcej jej prac możecie zobaczyć na magicsuitcase.pl

Natalia Jura

Jestem ilustratorką w zasadzie od zawsze, a od jakiegoś czasu jest to nawet moja praca. Ukończyłam grafikę w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, a mój rysunkowy dyplom „CZARNY PUNKT” został umieszczony m.in. w rankingu najlepszych dyplomów artystycznych 2017 r., z czego nadal się cieszę.

W swoich pracach skupiam się na osobistych obserwacjach przeplatanych codziennymi doświadczeniami, wspomnieniami i marzeniami. Lubię ujmować je w senne, zatłoczone, komiksowo-surrealistyczne formy i łączyć współczesne realia ze światami baśni, mitów i legend.

Rafał Filipek

Studiuję Wzornictwo w Pracowni Projektowania Środków Transportu na ASP we Wrocławiu. Ukończyłem Liceum Plastyczne w Nowym Sączu. Lubię sport i samochody. Moje motto : “Kiedyś były ciężkie czasy ale teraz też lekko nie jest”

Aleksandra Łańcuchowska

Jestem Aleksandra, pochodzę z Wrocławia i studiuję na wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku wzornictwo.

Uwielbiam rysować <3 Lubię też jeść , grać w gry, pić kawę i poznawać ludzi.

Dagmara Jagodzińska-Antas

Jestem absolwentką szczecińskiego WSSU i wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych. Na co dzień zajmuję się ilustracją i projektowaniem graficznym. W swoich pracach skupiam się na tematach takich jak natura, zwierzęta i kobiecość, łapiąc je wszystkie i komponując w cudowne historie. Od 2018 roku jestem totalnie szczęśliwą właścicielką adoptowanego psiaka Spadło i od tej pory zachęcam wszystkich do adopcji. Współpracowałam z wyd. Znak Emotikon przy książce Ada, to wypada!

Bandanas

Bandana Le Bush

30.00 39.00 

Für den Hund

Klemmhalsband Le Bush

39.00 55.00 
25.00 29.00 

Für den Hund

Hundeband Le Bush

35.00 55.00 
45.00 52.00 
69.00 109.00 

Agnieszka Dymek

Ukończyłam Grafikę Projektową na lubelskim UMCS, obecnie jestem ilustratorką i projaktantem graficznym. Współpracowałam między innymi z Wydawnictwem Zielona Sowa przy serii książek “Pies na medal”.

Na co dzień w pracy towarzyszą mi wierny parson russell terrier Czacza i rudosterka Matcha. Szczególne miejsce w mojej twórczości mają zwierzęta i natura.