O nas

Pewnie banalne będzie jeśli powiemy, że założyliśmy naszą firmę z miłości do zwierząt, ale to szczera prawda! W naszej rodzinie żyje pięć psów: Febi, Pysio, Mały, Tofik, Rudzik i Julek oraz 12 kotów: Kacperek, Nelka, Krówka, Gucia, Gapcio, Maniek, Dziki, Nachałek, Cicik, Alik, Nelson i Tuluś.

Każdy zwierzak jest inny, każdy jest indywidualistą i każdy chce skupić na sobie uwagę człowieka. Zaczęliśmy więc szyć dla naszych czworonożnych dzieciaków zabawki i akcesoria, które stopniowo były coraz lepsze i kiedy nabraliśmy wprawy w szyciu, zaczęliśmy wystawiać nasze obroże na cele charytatywne, aby wspomóc zaprzyjaźnioną Fundację Zwierzęcą Arkadię. Nasze akcesoria bardzo się spodobały, mieliśmy dużo zamówień, więc stworzyliśmy odrębną dla nich stronę.

Czym się wyróżniamy?

Studiowanie designu zaszczepiło w nas chęć innowacji i nieustannego rozwoju. Mamy masę pomysłów i talent do ich realizacji. Spod naszej maszyny wychodzą 100% spersonalizowane zamówienia. Możliwy jest każdy wzór, który projektujemy razem z klientem, wybieramy wspólnie kolory, drukujemy imiona i numery telefonów. W końcu ile razy oglądając jakieś akcesoria byliśmy nimi zachwyceni, ale czegoś brakowało do pełni ideału jak na przykład odpowiedniego koloru i jednak rezygnowaliśmy z zakupu. U nas każdy wzór jest możliwy do przearanżowania, zmiany koloru, kształtu itp.

Oprócz tego angażujemy się w wiele akcji charytatywnych, w zakładce “Fundacja” znajdziecie wszystkie akcesoria, z których cały zysk zostanie przekazany dla zwierzęcych fundacji.

Pozdrawiamy!

Zespół Baylabel wraz ze zwierzakami